Tóth Menyhért: Pár

129

Tóth Menyhért (1904-1980)

Pár - Család

Technika: olaj, vászon
Méret: 102 x 118 cm
j.j.l.: TM

Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft (28 920 EUR*, 31 299 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%