Tóth Menyhért: Pár

10

Tóth Menyhért után

Pár - Család

Technika: olaj, vászon
Méret: 102 x 118 cm
j.j.l.: TM

HUF 16 000 000 — 18 000 000
EUR 44 444 — 50 000
USD 48 930 — 55 046

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft (33 333 EUR*, 36 697 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%