45

Fóth Ernő (1934)

Pár töredék III. (1991)

Technika: olaj, farost
Méret: 100 x 70 cm
j.j.l.: Fóth Ernő 91
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 389 — 1 667
USD 1 529 — 1 835

Kikiáltási ár: 390 000 Ft (1 083 EUR*, 1 193 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00