523

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Parasztenteriőr

Technika: olaj, vászon
Méret: 141 x 100 cm
j.j.l.: Perlmutter 1912
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft (17 674 EUR*, 19 127 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%