441

Kövesdy Géza (1887-1950)

Parasztudvar

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Kövesdy G. 929
HUF 160 000 — 200 000
EUR 514 — 643
USD 556 — 696

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%