280

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Parasztudvar

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Fenyő 67
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%