52

Kovács Lehel (1974)

Paraván (2016)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 120 x 50 cm
j.j.l.: K. Lehel 2016
HUF 420 000 — 480 000
EUR 1 167 — 1 333
USD 1 284 — 1 468

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%