Paraván népi motívumokkal

106

Paraván népi motívumokkal

fenyő, vászon, tus festéssel, eredeti állapotban,
172 x 132 cm,
készült a 19. században
(2307)
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%