Verebics Ágnes: Párduc

191

Verebics Ágnes (1982)

Párducpofa (2020)

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.h.: Verebics Ágnes, 2020
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%