Burghardt József: Párizs, Szajna part

10

Burghardt József (1880-?)

Párizs, Szajna part

Technika: olaj, vászon
Méret: 64,5 x 80 cm
j.b.l.: Burghardt József Paris, 1912
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%