707

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Párizsi hó

Technika: pasztell, vászon
Méret: 32 x 40,5 cm
j.j.l.: RRJ
Rippl-Rónai József az 1890-es évek során, Párizsban un. a Nabis-csoport művészei körében vezető szerepet képviselt, „fekete korszakos” képei avatták a nemzetközi élvonal tagjává…..
Kikiáltási ár: 6 800 000 Ft (21 851 EUR*, 23 648 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%