239

Pogány Géza (1927-2001)

Park

olaj, vászon, 50 x 60 cm, j.b.l.: PG hátoldalán: Magyar Népköztársaság Képzőművészeti Alap Bíráló Bizottsága címkéje
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
festmény