176

Kunwald Cézár (1870-1947)

Parkban (1923)

olaj, vászon, 39x30 cm, j.b.l.: Kunwald Cézár 1923
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%