71

Korniss Dezső (1908-1984)

Pásztor (Miska)

Technika: szitanyomat, papír
Méret: 47,5 x 30 cm
j.j.l.: Korniss 54-80, j.b.l.: 100/53
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%