111

Ismeretlen 17. századi festő

Pásztoridill

Technika: olaj, fa
Méret: 13 x 15,5 cm
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%