173

Bruck Lajos (1846-1910)

Patakban mosó nők

olaj, vászon, 55 x 68 cm, hátoldalán hagyatéki etikett 207-es sorszám
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%