20

Bécsi antik ezüst fülespohár

Technika: 13 latos antiki ezüst, 160 g
Méret: 11 x 11 cm
jelzett: Bécs 18?4 fémjel, olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (133 EUR*, 147 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%