360

Haraszti Pál (1913-?)

Pécs, Szigeti út

olaj, vászon, 55 x 69 cm, j.a hátoldalon
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%