169

Pekáry István (1905-1981)

A király megérkezése

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 90 cm
j.j.l.: 19 Pekáry 67
jobbra fent horzsolt
HUF 2 500 000 — 3 000 000
EUR 6 944 — 8 333
USD 7 645 — 9 174

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft (5 278 EUR*, 5 810 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00