148

Terebessy L. Föld (1948)

Pelso pipacsfelhőben

Technika: olaj, papír
Méret: 42 x 27 cm
j.b.l.: 2007.07 Madaras szignó
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00