209

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955)

Aktok

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 67 cm
j.b.f.: Perlrott Csaba IV. 8. 931
HUF 5 500 000 — 6 500 000
EUR 15 278 — 18 056
USD 16 820 — 19 878

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft (11 111 EUR*, 12 232 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%