66

Pesti antik ezüst gyertyatartó pár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 300+323 g, 27 cm
jelzett:Pest 1844-es fémjel, LK (Laky Károly) mesterjegy
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%