Pesti antik ezüst gyertyatartó pár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 220+219 g, 26 cm
jelzett: Pest, 1866-os fémjel, IS mesterjegy
  • Nyertes licit: 120 000 Ft