66

Pesti antik ezüst kandeláber pár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 607 + 611 g, 47 x 30 cm
jelzett: Pest 1864-es fémjel, CSP (Paulus Cseh) mesterjegy (Kőszeghy 559), későbbi felső rész
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%