Pesti antik ezüst kanna

Pesti antik ezüst kanna

Technika: 13 latos antik ezüst, csont nyél
Méret: 20 x 22 cm
415 g, jelzett: Pest, 1865-ös fémjel olvashatatlan mesterjegy