198

Pesti antik ezüst kínálótálka

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 93 g, 3 x 12,5 x 6,5 cm
jelzett: Pest, 1800 körüli fémjel, JP (Josephus Prandtner) mestrejegy
HUF 45 000 — 60 000
EUR 125 — 167
USD 138 — 183

Kikiáltási ár: 28 000 Ft (78 EUR*, 86 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%