192

Pesti antik ezüst cukorszóró

Technika: 13 latos antik ezüst, fa nyél
Méret: bruttó 42 g, 19 x 6 cm
jelzett: Pest, 1823-as fémjel DT (Dominicus Trautzl) mesterjegy
HUF 15 000 — 20 000
EUR 42 — 56
USD 46 — 61

Kikiáltási ár: 12 000 Ft (33 EUR*, 37 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%