Pesti antik ezüst teáskanál 1 db

91

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 24 g
jelzet: Pesth 1950 fémjel, olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 5 000 Ft (16 EUR*, 17 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%