489

Ősz Dénes (1915-1980)

Pesti Dunapart Gellért heggyel

Technika: olaj, farost
Méret: 46 x 59 cm
j.j.l.: Ő
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 104 000 Ft (334 EUR*, 362 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00