69

Pesti ezüst art-deco kínálótálka

Méret: 125 g, 5 x 12,5 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, szimbólum mesterjegy
HUF 20 000 — 26 000
EUR 64 — 84
USD 70 — 90

Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30