122

Pesti ezüst asztalközép

Méret: nettó: 132 g, 22 x 24 cm
csiszolt üvegbetéttel, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, szimólum mesterjegy (47)
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%