161

Pesti ezüst cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 388 g,
10 x 13 x 11 cm,
jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel, ÖMM mesterjegy
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%