Pesti ezüst cukordoboz

27

Pesti ezüst cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 432 g, 10 x 12,5 x 10 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, KM mesterjegy
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
ezüst