Pesti ezüst cukordoboz
Pesti ezüst cukordoboz

31

Pesti ezüst cukordoboz

Méret: 356 g, 10 x 12 cm
jelzett: Pest 1937-1965 közötti fémjel, HAVA gyártójel
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%