Pesti ezüst cukordoboz
Pesti ezüst cukordoboz
Pesti ezüst cukordoboz

33

Pesti ezüst cukordoboz

Méret: 534 g, 12 x 13 x 11 cm
jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel, olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%