Pesti ezüst cukordoboz (madaras)

7

Pesti ezüst cukordoboz

Méret: 421 g, 11 x 14 x 11 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, amfora V szimbolum mesterjegy
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%