Pesti ezüst cukordoboz

22

Pesti ezüst cukordoboz

Technika: 800-as finomságú ezüst, 525 g
Méret: 14 x 20 x 12 cm
jelzett: Pest, 1936-1965 között használt fémjel, KV gyártójel
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (306 EUR*, 336 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%