73

Pesti ezüst cukordoboz

Méret: 562 g, 12 x 16 x 13 cm
jelzett: Pest, 1937-1965 között használt fémjel
HUF 180 000 — 230 000
EUR 578 — 739
USD 626 — 800

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30