71

Pesti ezüst cukordoboz

Méret: 504 g, 12 x 14 x 12 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, TGY mesterjegy
HUF 160 000 — 220 000
EUR 514 — 707
USD 556 — 765

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%