166

Pesti ezüst cukordoboz és cukorcsipesz

Méret: 319 g + 52 g, 11 x 13 x 11 cm
jelzett: Pest 1867-1836 között használt fémjel, GM mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (222 EUR*, 245 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%