199

Pesti ezüst cukortartó rózsa díszítéssel

Méret: 384 g, 11 x 15 x 13 cm
jelzett: Pest, 1937-1965 között használt fémjel
HUF 180 000 — 220 000
EUR 500 — 611
USD 550 — 673

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%