210

Pesti ezüst cukros doboz

Méret: 297 g, 10 x 12 x 8,5 cm
jelzett: Pest, 1936-1966 között használt fémjel, olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%