Pesti ezüst ékszertartó tálka

9

Pesti ezüst ékszertartó tálka

800-as finomságú ezüst, 116 g, 3,5 x 17,5 x 13 cm, jelzett: Pest 1965-től használt fémjel, POE mesterjegy
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%