Pesti ezüst fedeles kiöntő
Pesti ezüst fedeles kiöntő

Pesti ezüst fedeles kiöntő

Méret: 9 x 10 cm
137 g, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, IW mesterjegy