191

Pesti ezüst fülestálca

800-as finomságú ezüst, 1007 g,
50 x 31,5 cm,
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, virág mesterjegy
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%