201

Pesti ezüst gyertyatartó pár

Méret: 564 g, 30 cm
javított, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, feloldatlan mesterjegy (1)
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%