192

Pesti ezüst kanna

Technika: 835-ös finomságú ezüst
Méret: 497,06 g, 21 x 22 x 10 cm
jelzett: Pest 1936-1965 között használt fémjel, PV gyártójel
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%