Pesti ezüst kártyadoboz
Pesti ezüst kártyadoboz

37

Pesti ezüst kártyadoboz

Méret: 5 x 20 x 15 cm
jelzett: Pest 1936-1965 között használt fémjel, ÖMM mesterjegy
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%