117

Pesti ezüst kártyadoboz

Méret: bruttó 406 g, 4 x 16 x 12 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, feloldatlan mesterjegy (22)
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%