164

Pesti ezüst kávéskészlet

800-as finomságú ezüst, 927 g,
kanna, cukortartó, kiöntő,
jelzett: Pest, 1867-1936közötti fémjel, VN mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%